Strict Standards: Redefining already defined constructor for class ftp_base in /home/emreguze/domains/emreguzer.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-automatic-upgrade/lib/ftp_class.php on line 56

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class ftp in /home/emreguze/domains/emreguzer.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-automatic-upgrade/lib/ftp_class_sockets.php on line 8
Teb sitesini yenilemiş. | Emre Güzer

Teb sitesini yenilemiş.

    Müşteri gözündeki kurumsal imajını gençleştirmek, tazelemek maksadıyla; (bir nevi sağlamlaştırmak) logo ve anlayış değişikliği ile yola çıkan Türk Ekonomi Bankası web sitesi ve internet şubesini de yenilemiş. Web sitesi oldukça sade ve kullanışlı, müşterilerin son zamanlarda en çok aradığı türden.

    Teb’in eski internet şubesini kullananlar bilirler; bir yapı ancak bu kadar sade ve bu kadar zor olabilirdi heralde. Yeni yapıda bunun üstesinden gelinmiş gibi gözüküyor. Site içerisinde kaybolmanıza, nerede? aa yine mi iki adım geri gitmek zorunda kalacağım demenize gerek kalmaksızın işlemlerinizi hızla sonuçlandırabiliyorsunuz. Sol menü tasarımını pek beğenmesemde genele baktığımızda olduça iyi tasarlanmış diyebilirim.

    Havale, eft masrafları gibi zaten fark yarattığı alanlar varken, müşteri odaklı bu çalışmanın kısa ve orta vadede Teb‘e büyük getirisinin olacağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir