Tio’dan, Merhaba Dünya!

Tio.com.tr, 17 Ekim’de düzenlediği basın toplantısıyla ”Merhaba Dünya’ dedi. Türkiye’nin en büyük global ürün havuzu hedefi ile yola çıkan, Ürün / Fiyat Karşılaştırma, Satın Alma, Fırsatio, TioMoile, Bireysel Satış, Mağaza Kiralama gibi 6 farklı iş modelini bünyesinde barındıran Tio‘ya ait bloğa ki biz ona BlogTio diyoruz. Buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyat karşılaştırma sitelerinden farklı olarak, tek üyelik ile Tio üyesi mağaza ve sanal mağazalardan güvenli sipariş verilebilmesine olanak sağlayan Tio, Türkiye’de bir ilki daha başararak cep telefonları üzerinden ürün ve fiyat karşılaştırma olanağını da beraberinde getiriyor. Kısa zaman içerisinde sipariş adımının da kullanılan java uygulamaya ekleneceğini ve bu karşılaştırmaların, cep telefonu üzerinden provizyona dönüştürülebileceğini belirtmekte fayda var.

Tio ekibi olarak bizlerinde yer aldığı basın toplantısından kareleri sizlerle paylaşıyor olacağım.

Tio Nedir?

“Tio’dan, Merhaba Dünya!” için bir yorum

  1. Tio’yu inceledim, açıkçası çok ta hoşuma gitti:) Neden dersen, gerçekten uygun fiyatı internetten ararken yorgun düşüyordum ve hangi sitenin daha güvenli oldugunu bilmiyordum. Adını bilmediğim ve güvenliğinden hiç emin olmadığım sitelere girmektense, arkasında büyük bir grubun olduğu güvenli bir kanaldan alışveriş yapmayı tercih ederim. Sonuçta, bütün alışveriş siteleri tek bir yerde. Zamandan kazanırız, mantıklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir