Strict Standards: Redefining already defined constructor for class ftp_base in /home/emreguze/domains/emreguzer.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-automatic-upgrade/lib/ftp_class.php on line 56

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class ftp in /home/emreguze/domains/emreguzer.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-automatic-upgrade/lib/ftp_class_sockets.php on line 8
TT’den yanlış bir hamle daha! WordPress.com | Emre Güzer

TT’den yanlış bir hamle daha! WordPress.com

Youtube ve Ekşi’den sonra sevgili (!) TT’miz wordpress.com’a erişimi de engelledi.
Açıklanmış herhangi bir sebep olmamasına rağmen ki nedense ben buna hiç şaşırmadım. Atatürk ve yönetim şeklimiz ile ilgili yazılmış birkaç blog yüzünden olduğuna dair söylentiler var.

Kolaya kaçmak ne kadar basit değil mi? Binlerce bloğa sahip bir yapıyı, sadece birkaç yazı yüzünden kapatıyor olmak, tamda TT’ye göre.

Bahsi geçen blogların, bu yanlış hamleye kadar çokta fazla hit aldıklarını sanmıyorum. Birkaç gün içerisinde kapatılmaya sebebiyet veren yazıların linkleri bloglarda dolaşmaya başlayacak, gerisini biliyorsunuz zaten, hayal bile edemeyecekleri kadar hit!

TT’nin yasaklarından sıkılanlar için hazırlanmış oldukça detaylı bir yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

“TT’den yanlış bir hamle daha! WordPress.com” için 2 yorum

  1. Çok doğru bir noktaya temas etmişsiniz, gerçekten de bu kapatılmaya sebebiyet veren yazıların yakın zamanda, linklerinin dolaşmaya başlayacağını düşünüyorum. Youtube’da yer alan Atatürk videosuna, Türkiye’den yapılan tıklamaları unutmamak lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir