Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; wpauHelper has a deprecated constructor in /home/emreguze/domains/emreguzer.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-automatic-upgrade/wpau_helper.class.php on line 22
Akbank ve Boyner Flörtü, One Kart | Emre Güzer

Akbank ve Boyner Flörtü, One Kart

Boyner grubunun Advantage kartı 75 milyon dolara HSBC banka satmasıyla birlikte imzalamış olduğu protokol bu sene bitiyor. Tahmin edildiği gibi bu protokol benzer bir kartın piyasaya sürülmesini engelliyordu.

Sözleşmesinin bitmesiyle birlikte elinde zaten çok güçlü bir veri ambarı bulunan Boyner grubu, Akbank ile flörte başlamış. One kart ile ilgili çok fazla bilgi verilmese de adında da anlaşılacağız gibi her şeyi tek bir kartta toplamayı hedefliyorlar.

akbank-one.jpg

Asistline A.Ş’de Backup kart hizmeti verdiğimiz dönemde birlikte çalışma imkanı bulduğum Backup Genel Müdürü Pınar Massena’nın da bu projede yer alacağını duydum. Görünen o ki Backup kartın tüm hizmetleri One’ın küçük bir kısmını kapsıyor olacak,

Her şey tek kartta demişken, Türkiye de bu işin öncülerinden Action Card’ı unutmamak gerek, 2001 yılında Akşam gazetesinde yayınlanan küçük bir yazı, bakın bakalım başlık tanıdık gelecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.