En iyi fiyat arama sitelerinde Tio 1 Numara!

Haber7’de bugün yayınlanan haberde, fiyat karşılaştırması yapan siteler masaya yatırılmış. Tio’nun birinci sırada yer alıyor olması bizim için sevindirici bir haber. Bunu zaten biliyor olsak da bu yönde bir haber okumak ayrı bir gurur kaynağı oldu. Sabah sabah keyfim yerine geldi diyebilirim.

“Hem içerdiği alışveriş sitesi sayısı hem de karşılaştırma yetenekleri ve güncelliğiyle diğer fiyat arama sitelerine fark atan Tio.com.tr, bu başarısını profesyonel ekibine borçlu.

Sitede fiyat arama yaptıktan sonra en uygun fiyatlı ürünü hemen satın alma imkanınız da var. Ürünlerin bazılarında ShiftDelete.Net editörlerinin videolu incelemeleri de yer alıyor.

Tasarımı ve Ajax uygulamalarına diyecek söz yok. Tek eksiği, hepsiburada.com gibi bir alışveriş sitesinin burada yer almaması.”

“En iyi fiyat arama sitelerinde Tio 1 Numara!” için 8 yorum

  1. Tio.com.tr satınalma imkanını fiyat karşılaştırma ile aynı anda sunması ve mobil çözümleriyle aslında dünyada eşi benzeri olmayan bir uygulama.

    Umarım yurtdışına açılıdığı günleri de görürüz.

  2. Tio çok iyi gidiyor. Sadece en uygun fiyatı bulmak için değil, ayrıca en uygun satıcı firmayı da bulma olanağı sunması ile zaten diğerlerinden bir adım daha öne çıkıyor. Bir de tek üyelikle alışverişi sonlandırma imkanı sunması eklenince, çok daha avantajlı bir sistem ortaya çıkmış oluyor.. Yani Tio, gerçekten farklılaşmış konumda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir